Що таке прямий цифровий друк (DGT) на тканинах?

Прямий цифровий друк (Direct to garment – DTG) на спеціальному текстильному принтері – це порівняно нова, та, при цьому, дуже перспективна технологія, що дозволяє друкувати повнокольорові зображення фотографічної якості на виробах з натуральної бавовни (футболках, регланах, наволочках, майках, лонгслівах тощо) та інших натуральних тканинах в кількості від 1 екземпляру.

    Друк здійснюється безпосередньо на тканині пігментними фарбами на водній основі. Після нанесення фарби на тканину зображення фіксується під дією високої температури (150-185°С) за допомогою термопресу. При друку на темних (не білих) матеріалах на тканину спочатку наноситься шар білої фарби, яка утворює своєрідну “підкладку”, а вже на неї наноситься кольорове зображення. Як результат, отримуємо якісний повнокольоровий принт.

    Прямий цифровий друк дає широкий простір для творчості та експериментів та для просування вашого бренду. Це чудовий спосіб створити неповторну футболку (чи інший виріб) зі своїм фото, власним дизайном або улюбленою цитатою, нанести логотип своєї компанії, а також можливість зробити приємний подарунок близьким.

    Вартість друку залежить від розміру зображення та відрізняється для білих та кольорових тканин. Значною перевагою прямого цифрового друку є можливість замовити всього один екземпляр, і його собівартість буде незначною в порівнянні з вартістю нанесення зображення іншим способом, при цьому якість залишається незмінно високою.

    Максимальний розмір принту складає 300*450 мм.

    Отже, в нас Ви можете замовити як друк на натуральних тканинах, так і на текстильних виробах на зразок футболок, поло, толстовок, майок тощо. Ми використовуємо одяг від "Fruit of the Loom", оскільки він високої якості, натуральний та чудово підходить для друку, зберігаючи при пранні як власні кольори, так і кольори надруковано принту, що подовжить Вам задоволення від носіння нашої продукції. 

    Також Ви можете надати власні натуральні текстильні вироби (тканини) і ми нанесемо на них обране чи надане Вами зображення чи напис.

Останні Статті

Що таке прямий цифровий друк (DGT) на тканинах?

Що таке прямий цифровий друк (DGT) на тканинах?

Прямий цифровий друк (Direct to garment – DTG) на спеціальному текстильному принтері – це порівняно нова, та, при цьому, дуже перспективна технологія, що дозволяє друкувати повнокольорові зо..