FAQ | Питання та відповіді

Партнерська програма:

Для того, щоб потрапити в розділ сайту з партнерською програмою, перейдіть за відповідним посиланням знизу сторінки

Ви потрапите на таку сторінку:


Для реєстрації пройдіть відповідну процедуру. Реєстрація як користувача сайту та як учасника Партнерської програми не пов'язані.

Якщо ж Ви вже зареєстрований користувач Партнерської програми, виконайте вхід в свій обліковий запис Партнерської програми.

Після того, як ви війшли в свій партнерський обліковий запис, для створення посилання на якийсь товар, Вам потрібно зайти в розділ Відслідковування партнерської програми:

Вам відразу надасть код відстеження, який допоможе адміністрації сайту відслідковувати продажі саме за Вашою допомогою як партнера

В стрічці з назвою "Генератор посилань для партнерської програми" Ви вводите назву товару, і в стрічці з'являються варіанти, доступні з цією назвою.


Після того, як Ви обрали потрібний Вам товар, в стрічці з назвою "Посилання з відслідковуванням" з'явиться посилання на цей товар, разом з Вашим кодом відстеження.

Це посилання Ви можете вставляти на сайт, в соціальну мережу чи просто переслати комусь повідомленням. Якщо людина перейшла за Вашим посиланням і придбала товар (незалежно від наявності реєстрації на сайті чи в партнерській програмі), Вам будуть зараховані відсотки партнерської програми.

Для отримання посилання на інший товар, ви просто змінюєте назву товару в стрічці "Генератор посилань для партнерської програми".

Відсотки по партнерській програмі вказані при реєстрації в програмі як стандартні, якщо вони не змінені адміністрацією в сторону збільшення. Відсоток по партнерській програмі не може бути меншим за стандартний.